fbpx

У Кропивницькому з’явиться мобільний додаток де буде зосереджений весь бізнес

У Кропивницькому планують створити мобільний додаток “Кропивницький Online” де буде зосереджена інформація про весь бізнес який є у місті Кропивницькому.

Про це, під час засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, інвестицій та регуляторної політики, розповіла директор департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького Ніна Рахуба.

За словами пані Ніни, департамент проаналізував ситуацію, яка склалася минулого року – у період карантину бізнес був змушений перейти в online та працювати з доставкою. Тому такий додаток значно допоможе як власникам бізнесу, так і споживачам відстежувати інформацію про послуги та роботу бізнесу в цілому.

Також у ході розгляду проєкту рішення “Про затвердження програми розвитку малого та середнього підприємництва у Кропивницькому на 2021-2023 роки” Ніна Рахуба повідомила, що обсяг фінансової підтримки бізнесу на 2021 рік дуже обмежений – 222 тис. грн. З цих коштів 100 тис. грн. підуть на надання фінансової підтримки на безповоротній основі суб’єктам, які подадуть свої проєкти на конкурс до Регіонального фонду підтримки підприємництва.

“Міська рада, в залежності від проєкту і в залежності від того скільки буде створено робочих місць, надає фінансову підтримку від 5 до 10 тис. грн.”, – зазначила Ніна Рахуба.

Також 50 тис. грн. передбачається на відшкодування відсотків за користування банківськими кредитами, які суб’єкт зазначає для реалізації інвестиційних проєктів.

Залишок коштів передбачено на розробку мобільного додатку.

Члени комісії підтримали програму розвитку тому голосувати за неї депутати вже будуть на найближчій сесії міської ради.

Додати коментар