fbpx

На Кіровоградщині відкрито оновлений зал ФСТ Динамо

На Кіровоградщині відбулося урочисте відкриття оновленого залу обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Один з кращих бійцівських залів в області, обладнаний усім необхідним для вдосконалення спортивної майстерності, відтепер стане постійним місцем тренувань поліцейських, рятувальників, співробітників інших силових відомств та нацгвардійців.

В ньому тренуватимуться майбутні чемпіони та працівники силових відомств – діти зі спортивних секцій з таких видів боротьби як таеквондо ІТФ, грепплінг, панкратіон та дзюдо. Саме тому заходи з урочистого відкриття оновленого спортивного майданчика було присвячено наймолодшим спортсменам.

Серед запрошених почесних гостей перший заступник голови ГО ФСТ «Динамо» України Віктор Корж, заступник голови Кіровоградської обласної адміністрації Андрій Лісота та представники громадськості. Учасники заходу побажали спортсменам подальших успіхів та пообіцяли і надалі їх підтримувати.

Перший заступник голови ГО ФСТ «Динамо» України Віктор Корж подякував усім, хто долучився до оновлення спортивного залу, зокрема меценатам, які надали спонсорську допомогу, та керівництву обласної організації за ініціативу.

«Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» має великі традиції, досягнення та розвинену інфраструктуру – осередки в усіх обласних центрах. Ми спільними зусиллями дбаємо про здоров’я дітей, залучення їх до фізичної культури і спорту. Також наше завдання – організація фізичної та бойової підготовки не лише поліцейських, а й представників інших правоохоронних органів. Сучасний, оснащений зал дозволить їм займатися спортом, оволодівати технікою рукопашного бою, боротьби самбо. І також ми посилимо роботу з дітьми, які перебувають на обліку в поліції. Це непроста ланка і ми будемо її розвивати.

Щиро вдячний усім, хто брав участь у покращанні спортивного комплексу ФСТ «Динамо» у Кропивницькому, який слугуватиме місцевим мешканцям та правоохоронцям», – зазначив Віктор Корж.

Розклад роботи оновленого спортивного залу громадської організації «Кіровоградське обласне об’єднання фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України», розписаний до хвилини розповідає заступник голови Олександр Гусак. З самого ранку і до 15-ї години тут проводять тренування діючі поліцейські, рятувальники та військові. З 15-ї години в спортивних секціях тренуються діти віком від 4 років, школярі, студенти, майбутні курсанти відомчих вишів, усі, хто має бажання приділяти час своєму фізичному розвитку та досягати високих показників у спорті.

Юні динамівці, що були присутніми на урочистостях, розповіли, що з нетерпінням чекають на перші тренування в оновленому залі.

Викладають у спортивних секціях досвідчені тренери – Олександр Гусак, Руслан Аксєнтьєв, Ігор Зюнзя та Сергій Нічмоня. Вони вже підготували більше сотні юних спортсменів, які беруть участь і перемагають в обласних та всеукраїнських змаганнях, продовжуючи історію перемог однієї з кращих спортивних шкіл держави ФСТ «Динамо» України.

Сектор комунікації

Додати коментар