fbpx

Кропивницька «Зірка» програла в матчі з ПФК «Бероє»

Кропивницька «Зірка» провела третю товариську гру на навчально-тренувальному зборі на Кіпрі.

Суперником нашої команди був болгарський ПФК «Бероє» з міста Стара Загора.

У першому таймі саме підопічні Романа Монарьова більше часу проводили на половині поля болгар. Але реалізувати свої нагоди ніяк не вдавалося. «Бероє» ж побудував свою гру на контратаках і чекав на свій шанс у швидких випадах. До слова одна з таких нагод у болгар була в середині першого тайму. Тоді їх гравець з лівого флангу ввірвався до штрафного майданчику та віддав передачу паралельно лінії воріт, але нападник, котрий прийняв пас, пробив в один дотик і не влучив у ціль. Щоправда на тридцятій хвилині черговий вихід сам на сам призвів до взяття воріт «Зірки». Жуніор Мапуку обіграв Романа Льопку й забив уже в порожні ворота – 0:1.

Зрівняти рахунок нашій команді вдалось на останній хвилині першого тайму. У ході багатоходової комбінації Олексій Чичиков відпасував на Артема Сітала, який знайшов у штрафному майданчику самотнього Павла Полегенька. 28-й номер кропивничан потужно пробив у ближній кут – 1:1.

Та за дві хвилини після свистка з перерви «Бероє» забив другий гол. Борислав Цонєв з лінії штрафного майданчика поцілив практично в «дев’ятку» – 1:2. Але знову ж таки «Зірці» вдалось швидко відігратися. На 52-й хвилині Олексій Чичиков заробив пенальті, котрий ударом у нижній лівий кут реалізував Андрій Бацула. Одразу ж небезпека виникла і біля воріт підопічних Романа Монарьова. Антон Карачанаков зі штрафного цілив у ближній кут, але м’яч, на щастя для кропивничан, розминувся зі стійкою.

Загалом, у той період на полі спостерігалась обопільно гостра гра. Суперники намагались відповідати атакою на атаку. Так, у відповідь, після стандарту в ворота «Зірки», нашій команді вдався швидкий випад правим флангом. Олексій Чичиков прострілив до району одинадцятиметрової позначки, звідки смачно приклався до м’яча Андрій Бацула, але голкіпер «Бероє» Душан Перніш відбив удар нашого захисника. І тут спрацювало неписане футбольне правило: «Не забиваєш ти, забивають тобі». Після позиційної помилки лінію захисту кропивничан Борислав Цонєв опинився практично віч-на-віч з Романом Льопкою й перекинув його – 2:3.

У час, що залишився «Зірка» намагалася зрівняти рахунок, але забити більше не вдалось. Відтак підопічні Романа Монарьова зазнали першої поразки на зимовому зборі на Кіпрі від болгарського «Бероє» з рахунком 2:3.

Додати коментар