fbpx

Чемпіон України та віце-чемпіон світу з бразильського джиу-джитсу Ярослав Блажко ділився борцівським досвідом у Луцьку

В останній день зими, 29 лютого, до Луцька завітав віце-чемпіон світу, двохкратний чемпіон Європи, шестиразовий чемпіон України із бразильського джиу-джитсу кропивничанин Ярослав Блажко. Волинь він відвідав з ціллю поділитися борцівським досвідом із місцевими спортсменами.

Приймав чемпіона із Кропивницького спортивний клуб GARDA. Дводенний навчальний семінар зібрав борців із Волині, Рівненщини та Івано-Франківська. Про це інформує прес-служба клубу GARDA, передає Озон.

Ярослав Блажко – володар коричневого поясу у бразильського джиу-джитсу. Також він вважається одним із найкращих джитсерів України, зокрема у техніці боротьби з, так званої, позиції «de la riva». Саме цією технікою він поділився із учасниками семінару, посилаючись на досвід боротьби на світовому рівні. Головним меседжем Ярослава був заклик звертати увагу на деталі, адже саме вони допомагають йому перемагати у поєдинках.

«Я хочу, щоб ви після цього семінару, коли роз’їдетеся по своїх спортивних залах, не відпрацьовували техніки, які я показав. Я хочу, щоб ви звернули увагу не так на техніки, а на ось ті деталі, які я пояснював і мільйон разів казав. Рівень борця залежить не від того, скільки технік ви знаєте, а як ви вмієте щільно боротися, куди правильно підкрутитися, взяти гачок. Ось із таких деталей складається вся ботьба», – пояснив Ярослав Блажко.

Leave a Reply