fbpx

Завтра 4 міста області залишаться без води

У Кіровоградській області, через реконструкцію на водопровідних насосних станціях, з 6 до 8 жовтня без води залишаться міста Кропивницький, Світловодськ, Знам’янка та Олександрія.

Про це повідомила пресслужба ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, передає Озон.

6 жовтня відповідно до контракту підрядники «Riko d.o.o» та ТОВ «ІБК Євротехнології» проведуть заміну та монтаж запірної арматури на водопровідних насосних станціях для подальшого монтажу сучасного енергоефективного насосного обладнання, придбаного за рахунок кредитних коштів Світового банку. Це дозволить зменшити собівартість виробництва послуги з централізованого водопостачання.

Відразу ж після завершення робіт розпочнеться відновлення подачі води до Світловодських водопровідних очисних споруд, відновлення їхньої роботи, подача питної води в водогін, заповнення та виведення його в робочий режим, заповнення мереж міст водою, стравлювання повітря та набір тиску в системі.

У зв’язку з цим буде відсутнє водопостачання:

Адміністрація підприємства просить завчасно створити необхідний запас води для господарсько-побутових потреб на даний період та перепрошує за тимчасові незручності.

Додати коментар