fbpx

За м’ясом як у бутик: до нового “М’ясомаркету” тільки так!

Агроіндустріальний холдинг МХП у цьому році запустив нову мережу м’ясних магазинів  — «М’ясомаркет». Відкриття першого магазину у Кропивницькому відбулося у четвер, 10 вересня, на вул. Генерала Родимцева, 1.

Як інформує Озон, на відкриття магазину завітав голова правління агрохолдингу МХП Юрій Косюк разом з Анатолієм Потаповим, партнером, який вже 18 років співпрацює з МХП по системі франчайзі.  

Мережа «М’ясомаркет» пропонує новий для України підхід до обслуговування клієнтів. За словами Юрія Косюка, відтепер у магазині працюють не звичайні продавці, а м’ясні сомельє. Це люди, які знають про м’ясо все та допоможуть підібрати інгредієнти до будь-якої страви. М’ясний сомельє може навіть порадити, за яким рецептом приготувати той чи інший продукт.

«Це рішення для людей, тому що час продукції пройшов. Вже неактуально просто давати людям цілу курку, щоб вони не знали, що з нею робити. Люди хочуть витрачати якомога менше часу на приготування їжі, тому наші професійні сомельє можуть дати пораду та запропонувати готове рішення. Залишиться лише принести майже готову страву додому, покласти на сковорідку та через 15 хвилин насолоджуватися їжею», — говорить Юрій Косюк.

За словами Анатолія Потапова, у Кіровоградській області планують відкрити ще три таких точки.

Мережа магазинів «М’ясомаркет» реалізує відому в Україні продукцію брендів «Наша Ряба», «Секрети Шефа», «Бащинський», а також широкий вибір нефасованої м’ясної продукції. Крім цього, у точці є продукти інших категорій — молочна продукція, соуси, солодощі та ін. На відкриття нового магазину завітало багато місцевих мешканців, а перші 100 покупців отримали подарунки. Подія відбулася з дотриманням усіх карантинних норм.

5 коментарів до “За м’ясом як у бутик: до нового “М’ясомаркету” тільки так!

 • 15.09.2020 о 09:43
  Permalink

  Шкода що маркет так далеко від центру міста. Дуже сподобалося ставлення продавців

  Відповідь
 • 15.09.2020 о 09:56
  Permalink

  Отличный магазин, оригинальный подход, всё на высшем уровне! Европа уже здесь!!!

  Відповідь
  • 15.09.2020 о 10:08
   Permalink

   Дуже зручний і сучасний підхід! Обов’язково відвідаю магазин☺️

   Відповідь
   • 15.09.2020 о 12:07
    Permalink

    Добре, що в нашому місті відкриваються сучасні магазини з широким асортиментом товарів, однак хотілося, щоб їх було більше в різних районах.

    Відповідь
 • 15.09.2020 о 12:51
  Permalink

  Цiкаво! Не зустрiчала ще таких магазинiв. Треба заглянути.)

  Відповідь

Додати коментар