За дотриманням режиму карантину у Кропивницькому буде слідкувати національна гвардія

У період карантину у Кропивницькому деякі громадяни нехтують встановленими правилами, зокрема це стосується відвідування дитячих майданчиків. Тому окрім патрулів поліції за дотриманням правил карантину буде слідкувати і національна гвардія.

Таку інформацію озвучив заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін сьогодні під час брифінгу, інформує Озон.

“У зв’язку з введенням надзвичайної ситуації створений відповідний штаб. Також спеціальна група, яка контролює заклади вмісті і виявляє порушення може звернутися до національної поліції з метою складання адміністративного протоколу у разі виявлення порушення”, – відзначив Олександр Мосін.

Як приклад Олександр Мосін відмітив спортивний заклад “FanClub”, який знаходиться на вулиці Короленка і продовжує працювати. На цей заклад вже складено 2 протоколи. Але керівництво закладу зараз оскаржує ці протоколи в суді.

“На період карантину вони (ред. – “FanClub”) перекваліфікували себе у громадську організацію. Але ж туди люди ходять. Вони послуги надають. Це вже не громадська організація, вони ведуть бізнес “, – прокоментував Олександр Мосін.

Напишіть відгук