fbpx

З віддалених районів Кропивницького будуть курсувати пільгові автобуси

Кропивничани з пільговими правами на оплату проїзду, зможуть безкоштовно скористатися автобусом, який курсуватиме з віддалених районів до центру міста.

Попередньо передбачається, що на маршрутах курсуватимуть автобуси місткістю не менше, ніж на 25 місць. Будуть розраховані оборотні рейси і складені графіки перевезення пільговиків, інформує OZONE.

Зараз йде робота по визначенню мікрорайонів, звідки будуть налагоджені перевезення пільгових категорій громадян до центру міста, де пасажири зможуть скористатися потрібним їм видом транспорту (тролейбус, автобус або маршрутне таксі), щоб прибути за призначенням.

Для відстеження і координації роботи такого виду транспорту, на всі автобуси буде встановлено навігаційну систему GPS.

Управлінням розвитку транспорту та зв’язку міськради на програму безкоштовних перевезень пільговиків у віддалені райони Кропивницького передбачається кошти в бюджеті міста. 11 млн. грн. підуть на відшкодування проїзду пільговиків в електротранспорті і 5 млн. грн. – для інших видів пасажирських перевезень.

За словами заступника міського голови, конкурс на пільгові маршрути для підприємств-перевізників буде оголошено після того, як депутати міської ради Кропивницького погодять підготовлений проект рішення.

 

Leave a Reply