fbpx

Які порушення були виявлені на ринках у Кропивницькому

Частина ринків у Кропивницькому з 1 травня відкрилися, але деякі так і не змогли розпочати роботу через численні порушення.

Про це повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук під час апаратної наради під головуванням очільника ОДА Андрія Балоня, інформує Озон.

Згідно з внесеними до постанови Кабміну змінами, протягом 1-3 травня на Кіровоградщині відкрилася частина ринків, однак деякі одразу припинили роботу:

– м.Кропивницькийринок «Колгоспний» – запрацював 1 травня (торговельний павільйон та МАФи). 1 травня встановлено, що температурний скринінг відвідувачів здійснювався тільки при вході в павільйон, а не на вході до ринку. В м’ясному та рибному павільйонах не встановлені захисні екрани. Дезінфекція контактних поверхонь кожні три години не проводилася. На прилеглій до ринку території проходила стихійна торгівля.

2 травня – виявлені порушення усунуто, однак під час обстеження встановлено нові: антисептик для відвідувачів не маркований, на окремих торгових місцях у м’ясному павільйоні не витримана відстань 3 м між продавцями.

3 травня – порушення усунуто.

– м. Кропивницький, ринок «Центральний» – 1 травня встановлено, що відстані між робочими місцями продавців в м’ясному павільйоні ринку не витримуються і становлять менше 3 м, відсутні захисні екрани, не проводилась дезінфекція контактних поверхонь кожні три години, не організовано постійне інформування відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень. До кінця робочого часу ринку всі порушення були усунуті.

2 та 3 травня порушень не виявлено.

 м. Кропивницькийринок «Новомиколаївські ряди» – 1 травня встановлено відсутність захисних екранів, не забезпечено інформування відвідувачів щодо обмежень на ринку. Пропозиції інспекторів були виконані, порушення усунуті до кінця робочого часу ринку.

2-3 травня – порушень не виявлено.

– м. Кропивницький, ринок «Шахтарський» – почав працювати 1 травня, всі вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 року № 14 щодо вимог до роботи ринків під час карантину виконані.

– м. Кропивницький, овочевий ринок по вул.Героїв України – почав працювати 1 травня, всі вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України виконані. Враховуючи те, що цей ринок відкритого типу для більшості торгових місць, дезінфекція контактних поверхонь проводиться в магазинах та на відкритих торгових точках самими підприємцями і продавцями.

– м. Кропивницький, ринок «Привокзальний» – почав працювати 2 травня, встановлено, що не витримується відстань між робочими місцями продавців в торгівельних точках на території ринку, дезінфікуючі засоби без супровідних документів. Пропозиції інспекторів були виконані, порушення усунуті.

3 травня – порушень не виявлено.

Ще 3 ринки в Кропивницькому планували розпочати свою роботу 1-3 травня, але не відкрилися («Жемчуг», «Полтавський», «Черемушки»).

Додати коментар