fbpx

Як кропивницьких дітей спонукають до суїциду (ФОТО)

Зараз набувають популярності різні мережі, але найбільше підлітків сидить «ВКонтакті». Безліч закритих груп в яких розміщують не завжди законні матеріал про неповнолітніх дітей, про їх особисте життя, насміхаються та принижують честь та гідність, що може спонукати підлітка до суїциду.

Кореспондент сайту “OZone“ вирішив проаналізувати декілька таких груп в яких розміщують матеріали порнографії, відео знущання над неповнолітніми та викладають не зовсім пристойні фото малолітніх дівчат, де вони оголюють свої принади.
Як виявилося таких спільнот у Кропивницькому чимало. Багато з них закриті, і налічують близько двох-трьох тисяч користувачів, більшість з них шкільного віку.
1

2

3
4

7

5

Ми вирішили поцікавитися, у відділі протидії кіберзлочинності в Кіровоградській області, як вони протидіють цим фактам.

Як виявилось останнім часом дуже важко отримати, якусь інформацію, яка розміщується в соціальній мережі Вконтакті. Якщо раніше відділ міг отримати будь-яку інформацію яка розміщувалася в цій мережі, то зараз у зв’язку з складною політичною ситуацією цю інформацію не надають. Тому відділ займається моніторингом таких груп, але частіше за все про такі порушення повідомляють батьки малолітніх.

 

Ми подали заяву на закриття цих груп:

bezymyannyj

 

Додати коментар