fbpx

Влада Кропивницького виділила кошти на стипендії та зарплати у ПТНЗ

У Кропивницькому депутати внесли зміни до бюджету та виділили 2 млн. грн. на виплату зарплат і стипендій у професійно-технічні навчальні заклади.

Як повідомляє кореспондент сайту Ozone, відповідне рішення було прийняте на п’ятому засіданні 8 сесії Кіровоградської міської ради.

Депутат міськради Олег Краснокутський висунув пропозицію звернутися до Кіровоградської обласної ради з проханням виділити кошти для ПТНЗ. Ця пропозиція була зроблена після виступу перед депутатами студентки.

«У нас дуже гостро постало питання по заборгованості по стипендіям. Учні з січня місця не отримають виплат. Це 400 грн. на місяць для кожного. Для вас ця сума не має значення, але для більшості учнів це єдине джерело фінансування. Це не пусті слова, щоб вас розчулити. Багато з дітей покинули навчання у 9 класі, щоб отримувати стипендію у ПТУ.

І як психолог вам хочу додати – голодні люди це злі люди. І зверніть увагу на що ви підштовхуєте молодь своїм бездіянням. Наслідки можуть бути жахливими», – звернулася до депутатів голова студентського профкому ПТУ №2 Евгенія Корда.

Втім після оголошеної перерви міський голова Андрій Райкович повідомив, що з міського бюджету було виділено 810,168 тис. грн. на виплату стипендії студентам ПТНЗ.

Загалом виділені 2 млн. грн. також підуть на зарплату медпрацівникам ПТНЗ і  забезпечення харчування учнів.

На фінансуванні у місцевої влади 6 професійно-технічних закладів.

Додати коментар