fbpx

Відчуження землі на Кіровоградщині здійснили від імені померлих осіб

Заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз розповів, що на цьому тижні буде розглянуто питання рейдерських захоплень земель у Кіровоградській області.

За січень 2017 року, як запрацював Антирейдерський закон, Мін’юст отримав  близько 50 скарг на реєстраційні дії. Тобто фактично їх кількість зменшилась у 5 разів.

Проте за словами Павла Мороза, випадки захоплень майна все ще трапляються.

«На попередньому тижні я мав дві зустрічі з групами постраждалих від рейдерства українців. Перша група – селяни з Кіровоградщини, чиї земельні ділянки були, за їхнім твердженням, незаконно перереєстровані на компанію «Агрі інвест Україна». Уявіть цинізм рейдерів! Люди стверджують, що відчуження землі здійснили від імені померлих осіб та тих, хто на сьогоднішній день проживає на окупованій території України. Наразі Комісія досліджує 150 скарг щодо відчуження майже земельних ділянок, на цьому тижні відбудеться відкрите засідання щодо цього конкретного випадку», — розповів Павло Мороз.

Загалом, у 2016 р. Комісія Мін’юсту розглянула понад 1000 скарг. Всього до Комісії, з урахуванням звернень та скарг, що були перенаправлені до головних територіальних управлінь юстиції, надійшло майже 3000 звернень.

Нагадаємо, з лютого 2017 року до роботи Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації залучено представників від Американської торговельної палати, Європейської бізнес асоціації та Ради бізнес омбудсмена.

За матеріалами: прес-служба АФЗУ

Додати коментар