fbpx

В Україні хочуть заборонити «Вконтакте» та «Одноклассники»

Радник глави МВС Зорян Шкіряк пропонує ввести заборону в Україні на російські соціальні мережі «Вконтакте» та «Одноклассники».

Про це він заявив на брифінгу в управлінні Національної поліції Києва.

В Україні хочуть заборонити «Вконтакте» та «Одноклассники»
За словами Шкіряка, 2017 рік має стати роком захисту інформаційного простору України від впливу російської пропаганди. «І одним з перших рішень (в цьому році – ред) має стати блокування російських соціальних мереж «Вконтакте» та «Одноклассники», які сьогодні повністю підконтрольні і керуються російськими спецслужбами», – сказав радник міністра.

Він висловив сподівання, що Міністерство освіти також долучиться до цього процесу і через вчителів у школах буде пояснювати дітям шкідливість використання цих двох соцмереж.

«Ми бачимо, що вони («Вконтакте» та «Одноклассники» – ред.) є основними виробниками антиукраїнського контенту, що розповсюджується в інтернеті», – зазначив Шкіряк.

За його словами, російські спецслужби створюють у соцмережах групи із «красномовними патріотичними назвами», які розповсюджують за вказівкою ФСБ заклики, направлені на підрив української державності.

2 коментарі до “В Україні хочуть заборонити «Вконтакте» та «Одноклассники»

 • 19.02.2017 о 12:26
  Permalink

  Ми з друзями повністю вас підтримуємо Зоряне Несторович. Давно пора закрити ті помийні ями. Добре було б залучити для підтримки цієї ідеї знаменитостей.

  Відповідь
 • 08.03.2017 о 22:39
  Permalink

  Хто підтримує блокування Вконтакті та Однокласників на територіії України, прохання підписати петицію на сайті президента:
  https://petition.president.gov.ua/petition/34109
  можна ще й тут:
  https://petition.president.gov.ua/petition/34069
  Прохання розіслати посилання на петицію вашим знайомим однодумцям.

  Відповідь

Додати коментар