fbpx

В Олександрії запустили електронну систему оплати проїзду (ФОТО)

Олександрія стала першим містом в Кіровоградській області де впровадили електронну систему оплати проїзду у громадському транспорті.

Як повідомляє кореспондент сайту Ozone, відтепер олександрійці зможуть оплатити проїзд скориставшись додатком “Приват 24” у своєму смартфоні.

Як повідомив директор Кіровоградської філії Приват Банку  Ростислав Масло, оплата відбувається в 3 кліки. Треба зайти у додаток, відскакувати QR-код та підтвердити оплату. Електронний білет треба просто показати кондуктору.

В Олександрії запустили електронну систему оплати проїзду (ФОТО)Також повідомив, що олександрійці отримають чудовий подарунок від Приват Банку – один раз на день оплата другої поїздки у громадському транспорті буде компенсована банком. Акції буде тривати до початку вересня. Таким чином новітні технології не тільки зручні, а й економлять кошти.

Взагалі Олександрія стала 12 містом в Україні, в якому впровадили систему оплати громадського транспорту через QR-код. У Приват Банку відмічають особливу економічну складову цієї системи, адже вона не потребує великих фінансових затрат.

Міський голова Олександрії Степан Цапюк, відмітимив, поки що всі перевізники погодилися співпрацювати з Приват Банком, однак час ще покаже.

Юрій Міщенко - перевізникЮрій Міщенко, один з перевізників, який вже розмістив QR-коди в автобусах на своєму маршруті відмітив, що дана технологія дозволить якісно контролювати перевезення. Перевізники можуть шляхом опитування швидко дізнатися про рівень комфорту у своїх автобусах, поведінку водіїв та кондукторів.

“Хочу заспокоїти пасажирів старшого покоління – проїзд, як і раніше, можна буде оплатити готівкою та отримати паперовий квиток. QR-код це додаткова можливість для студентів, продвинутої молоді користуватися цією зручною функцією”, – говорить Юрій Міщенко.

Додати коментар