fbpx

В Олександрії проїзд в автобусі можна буде оплатити через Приват24

Приват Банк запровадить у місті Олександрія систему яка дозволить оплатити проїзд у громадському транспорті за допомогою смартфону.

Як повідомила прес-служба Приват Банку, в Україні вже понад 100 тисяч пасажирів громадського транспорту скористувалися електронними QR-квитками. Керівництво міста Олександрія підтримує таку ініціативу, залишилося домовитися з перевізниками.

“Дуже символічно, що 100-тисячний користувач простої й доступної всім технології оплати проїзду через смартфони придбав квиток у Львові, де у січні стартувала нова для країни технологія, – говорить керівник напрямку “Платежі та перекази” ПриватБанку Олексій Путятін. – До кінця року користуватися електронними квитками на транспорті зможуть жителі більшості українських міст, оскільки впровадження цієї технології не вимагає від муніципалітетів і транспортних компаній додаткових витрат”.

Така технологія не тільки значно спростить пасажирам життя, але й допоможе місцевій владі відстежувати пасажиропотік.

Для оплати QR-кодом потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 ПриватБанку та відсканувати зображення на стикерах, розміщених у салоні тролейбуса чи трамвая. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостирувати» в смартфоні та показати кондуктору або контролеру.

Вартість проїзду не залежить від відстані, можна проїхати одну зупинку або весь маршрут. У разі пересадки доведеться купувати новий квиток. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири оплачують тільки вартість квитка.

Однак, керівництво банку повідомило кореспонденту Ozone, що перемовини з місцевою владою міста Кропивницький досі тривають.

Додати коментар