fbpx

У разі збільшення захворюваності ще чотири медзаклади на Кіровоградщині прийматимуть хворих на COVID-19

У Кіровоградській області наразі 36 людей продовжують лікуватися від коронавірусної інфекції. У разі погіршення ситуації пацієнтів буде приймати також Бобринецька, Долинська, Новоархангельська та Новоукраїнська ЦРЛ.

Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я ОДА Наталя Горбенко сьогодні, 21 серпня, під час позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС, передає Озон.

Наталя Горбенко зауважила, що 27 хворих перебувають на госпіталізації. Із них – один пацієнт знаходиться у важкому стані. Ще дев’ятеро мешканців мають легкий перебіг хвороби, тому вони лікуються вдома.

“Цього тижня заповненість інфекційного ліжкового фонду в госпітальних базах змінювалась від 18% до 12%. У випадку погіршення ситуації хворих на коронавірус почне приймати «друга» хвиля медзакладів”, – зазначила Наталя Горбенко.

Згідно протоколу рішення засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС, до закладів охорони здоров’я другої черги належать Бобринецька, Долинська, Новоархангельська та Новоукраїнська ЦРЛ.

Додати коментар