fbpx

У Новоархангельську врятували пораненого лелеку

До Новоархангельської районної державної лікарні ветеринарної медицини завітав пернатий пацієнт з травмою крила. Небайдужий чоловік помітив на вулиці лелеку зі зламаним крилом, підібрав його та доставив до лікарні.

Як інформує Озон, про це повідомила прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Ветеринарні фахівці здійснили огляд птаха – кістки правого крила (кисті) були розтрощені настільки, що крило трималося лише на клаптику шкіри. Лікарі провели птахові операцію під анестезією, та, на жаль, частину крила довелося ампутувати. Повноцінно літати птах не зможе й потребуватиме догляду людей.

Після операції лелека був виснаженим, протягом доби відмовлявся від їжі. Однак згодом його стан покращився, птаха нагодували та провели реабілітацію. Наразі його стан стабільний, але він потребує піклування. Таку роль взяв на себе рятівник лелеки. Отримавши від ветеринарних лікарів рекомендації стосовно догляду, чоловік забрав птаха додому на постійне проживання.

Завдяки небайдужому чоловікові, що врятував лелеку, та фахівцям, які надали кваліфіковану допомогу, сумна історія покаліченого птаха отримала позитивне продовження. Сподіваємось, подальша доля лелеки складеться щасливо.

Додати коментар