fbpx

У Новій Празі за круглим столом обговорили досягнення проекту “Кутковини” (ВІДЕО)

У селищі Нова Прага, що на Кіровоградщині, за круглим столом підвели підсумки культурно-просвітницького проекту під назвою “Кутковини”.

Зі слів керівника проекту Світлани САФРОНОВОЇ, “Кутковини” було створено задля відродження народної пісні. Свою допомогу у цій справі надали місцеві підприємці, селищна рада та грантові організації такі як DOBRE “Голос громади в місцевому самоврядуванні” та “Громадські ініціативи України”. Звісно, для розвитку проекту була необхідна потужна соціальна складова. Тому на “Кутковинах” проводили соціальні опитування, в яких кожен міг висловити власну думку щодо розвитку селища, чи звернути увагу на нагальні проблеми.

“Не кожна людина має змогу взяти участь в обговоренні важливих питань щодо благоустрою та соціального розвитку. Особливо, якщо люди проживають у віддалених кутках свого населеного пункту. Тому такий проект як “Кутковини”став чудовою нагодою не тільки об’єднати людей для культурного відпочинку, а організуватися для обговорення та вирішення нагальних проблем”, – говорить координатор Новопразького ОТГ у проекті “Голос громади у місцевому самоврядуванні” Світлана ДУБИНА.

Під час реалізації проекту було проведено 23 заходи. “Кутковини” відбулися не тільки в селищі Нова Прага, а і в селах Об’єднанної територіально громади. Люди охоче збираються на концерти тож вдалося зібрати більше сотні громадських звернень до влади.

Як відзначає громадський діяч та учасниця проекту Ольга ГОРБЕНКО, люди охоче йдуть на контакт та залишають звернення. Побажання у всіх цілком природні – комусь провести освітлення, комусь дорогу, комусь воду. Всі ці звернення були переданні сільському голові Курупу Богдану Анатолійовичу.

“Цей проект став досить добрим інструментом для комунікації з людьми. Ми вже працюю в напрямку організації доступного спілкування, тому підтримуємо такі громадські проекти як “Кутковини””, – зазначив Богдан КУРУП.

Селищний голова пообіцяв особисто перечитати кожне звернення і звернути увагу депутатів на наявні проблеми.

Проект "Кутковини" втілюється в рамках  проекту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), регіональними партнери якої є  громадська спілка «Громадські ініціативи України» та Агенція сталого розвитку “Хмарочос”. 

Додати коментар