fbpx

У Новій Празі втілюють громадські ініціативи (відео)

Мешканці смт. Нова Прага, що на Кіровоградщині, активно долучаються до предметного спілкування з владою. Допомагають їм у цьому представники спілки “Громадські ініціативи України” та “Голос громади в місцевому самоврядуванні”.

Новопразька громада перемогла в конкурсі в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Це дає змогу протягом двох років отримати допомогу в конструктивній взаємодії з органами врядування та формуванні вимог щодо прозорості та послуг.

“Наші дії спрямовані на те щоб активізувати громаду, навчити людей використовувати ті чи інші інструменти участі і мати діалог з владою”, – говорить представник спілки “Громадські ініціативи України” Ірина ТКАЧЕНКО.

Окрім роботи з дорослим населенням, організаціїї-партнери програми DOBRE, приділяють увагу і дітям. Сьогодні для новопразьких дітей відбувся захід стосовно безпеки на дорозі. До участі були запрошені патрульні поліцейські. Дітям роздавали світловідбиваючі наліпки для велосипедів. Також юні власники залізних коней із задоволенням приймали участь у майстер-класі по декоруванню наліпок.

“Ми вирішили провести саме такий захід з огляду на скарги людей”, – говорить пані Ірина. Людей турбує транспортна ситуація в селищі і насамперед в центральній його частині. На думку громади у Новій Празі не вистачає розмітки на дорозі, лежачих поліцейських та знаків обмеження швидкості.

Координатор Новопразького ОТГ у проекті “Голос громади у місцевому самоврядуванні” Світлана ДУБИНА повідомила, що було створено дві ініціативні групи, котрі повідомили, що окрім проблем на дорозі в селищі бракує громадської вбиральні і така проблема є навіть під час масових заходів.

“Ми маємо на меті навчити людей правильно складати звернення до апарату влади. Сьогодні разом з місцевими мешканцями, “агентами змін”, ми вирішили пропрацвати звернення до місцевої влади щоб вона посприяла у вирішені зазначених проблем”, – говорить Світлана ДУБИНА.

Дізнатися про подальші акції можна на сайті Новопразької ОТГ.

Додати коментар