У Кропивницькому запалала вогнями головна новорічна ялика області

23 грудня, у Кропивницькому на площі Героїв Майдану урочисто відкрили головну ялинку області.

На мешканців і гостей обласного центру цьогоріч чекали святкові сюрпризи. Для найменших організатори підготували цікавий концерт, різноманітні конкурси і розваги із неодмінними солодкими подарунками. Вперше на центральному майдані міста розгорнулося казкове “Різдвяне містечко”, де всі охочі могли поласувати солодощами, гарячими напоями від кращих закладів торгівлі Кропивницького. А ще тут можна придбати сувеніри на згадку.

А кульмунацією свята стало справжнє диво включення новорічних вогників на зеленій красуні – ялинці. Святкову ілюмінацію запалили почесні гості – голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов.

– Новорічні свята стартували у Кропивницькому, – відзначив у своєму вітальному слові Андрій Райкович. – Ми всі чекаємо Нового року і Різдва і мріємо, щоб ці світлі свята принесли нам мир, добро, процвітання. Щоб наше рідне місто розвивалось, ставало сучасним і комфортним. Щоб у кожній родині був добробут і затишок. Я щиро бажаю всій нашій громаді, всім діткам міста міцного здоров’я, бадьорості і гарного настрою на увесь рік. Нехай зі Сходу живими повернуться додому всі мужні захисники нашої рідної землі.

Надій на краще побажав усім мешканцям міста Андрій Табалов. Він висловив переконання, що згуртованими кропивничани зможуть реалізувати свої найзаповітніші мрії і перетворити місто в комфортне, затишне і ошатне для проживання.

Засвітивши ялинку, почесні гості завітали до Різдвяного містечка – самі спробували різноманітну смакоту і дітей пригощали.

Напишіть відгук