fbpx

У Кропивницькому загін “Білі Леви” не збирається мовчати

Сьогодні ми взяли інтерьвью у «Білих Левів» – це проект, спрямований проти “дітолюбів”.

У Кропивницькому загін "Білі Леви" не збирається мовчати

 

Як з’явилася ідея створення «Білих левів»?

Ідея створення руху з’явилася кілька років назад, дивлячись по телевізору новини про педофілів та подібних збоченців. Спочатку ми створили сторінку заради перевірки, чи є у нас в місті взагалі такі, але коли побачили скільки пише нам людей з пропозиціями інтиму ми були в шоці. У день нам призначали десятки побачень, присилали сотні повідомлень і т.д. Ми з моїм другом “Сержантом” (ім’я називати не буду) вирішили зайнятися цим, ми називалися по-різному – спочатку ОЗМ (Організація Здорової Молоді) потім НРС, і ось вже було останнє рішення перейменувати загін в «Білі Леви». Назви змінювалися, люди змінювалися, але мета залишилася одна.

Яка мета вашої команди?

Мета нашого загону змусити понтенціальних педофілів бояться писати дітям в соціальних мережах, боятися пропонувати їм інтим і т.д. Наша мета в першу чергу допомагати людям. Ми хочемо щоб наші діти спокійно виходили на вулиці, спокійно сиділи в соц. мережах і не боялися таких ось “людей”.

У Кропивницькому загін "Білі Леви" не збирається мовчати

Які успіхи в просування мети?

Як я сказав раніше, раніше ми могли в день ловити більше 5-ти осіб, пройшли роки і в даний момент ми можемо зловити 1-3 за місяць. Вони вже стали побоюватися. Як тільки вони бачать, що спілуцються з дитиною – відразу пропадає бажання на зустріч. Ми вважаємо, що це успіх.

Які проекти готуєте в даний момент?

«Білі Леви» хочуть відкрити спортивний зал для дітей. Ми бачимо як молодь проводить час – курять, п’ють, гуляють по ночах. В даний момент наша мета допомогти молоді, привчити їх до спорту, в нашому колективі є люди, які домоглися великих успіхів і здобутків в різних видах спорту і ми готові навчати і тренувати підростаюче покоління, привчати їх до спорту і відучити від шкідливих звичок. Ми шукаємо підтримку серед держави у цьому питанні, але поки все невдало.

Щоб ви хотіли побажати нашим читачам?

Ми б хотіли побажати їм тільки добра, не слухати те, що про нас говорять заздрісники, не слухати, що про нас говорять по телевізору (за спиною). Будь-яка людина завжди може попросити у нас допомогу в будь-якій ситуації, ми з радістю допоможемо.

Інтерв’юер: Владислав Каплунов

Додати коментар