fbpx

У Кропивницькому впроваджують безготівковий проїзд

У Кропивницькому впроваджують систему електронного квитка для оплати проїзду в громадському транспорті. Також сплатити за проїзд можна буде банківською картою.

Як інформує, кореспондент OZONE, про це повідомив один із розробників системи, представник компанії «Диспечер – сіті» Дмитро Пучкін, сьогодні на презентації нових ІТ технологій в управлінні містом.

Він зауважив, що з впровадженням електронної систем оплата проїзду стане зручною та економною.

Зокрема, з допомогою електронної системи зникнуть незручності для представників пільгових категорій, які не завжди могли скористатися своїм правом безкоштовного проїзду.

“Даний квиток не можливо підробити, він має свій унікальний код. У разі втрати електронного білета, ви можете його відновити з усіма наявними на ньому коштами”, – повідомив Дмитро Пучкін.

Крім електронного квитка оплатити проїзд можна і банківською карткою, технологією NFC або за допомогою спеціального додатку на смартфоні.

Також залишиться можливість придбати паперовий квиток, для цього мають мають бути організовані спеціальні пункти продажу.

Перевірятимуть квитки спеціальні апарати-сканери або контролери. За допомогою валідатора (пристрою для квитків), здійснюватиметься оплата за проїзд. Даний пристрій коштує від 500 до 1400 тисяч доларів.

У свою чергу система електронних квитків дасть змогу об’єктивно оцінити пасажирообіг, вести облік перевезення пільговиків, збільшити прибуток міського бюджету та доходи перевізників від 25 до 70%. Окрім того це допоможе уникнути аварійних ситуацій на дорозі, адже водій буде слідкувати за безпекою на дорозі, а не за сплатою проїзду.

Додати коментар