fbpx

У Кропивницькому вищому професійному училищі виявили порушень на 2 млн грн

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області завершили ревізію фінансово-господарської діяльності Кропивницького вищого професійного училища за період з 01.01.2017 по 30.06.2020. Установили низку фінансових порушень, що призвели до втрат 2 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, передає Озон.

Виявлено, що у 2017–2018 роках Училище використало кошти освітньої субвенції на суму понад 1 млн грн усупереч встановленому порядку її використання. Зокрема, кошти, призначені для викладачів, які викладають предмети згідно з Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, було спрямовано на виплату заробітної плати іншим працівникам, посади яких лише зараховані до педагогічних (практичний психолог, методист, керівник гуртка).

До втрат майже 160 тис. грн бюджетних коштів призвели також інші порушення: покриття витрат за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватися за кошти спеціального фонду бюджету та порушення з оплати праці.

За допущені порушення фінансової дисципліни складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення, 1 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Додати коментар