fbpx

У Кропивницькому відбулося пробне ЗНО онлайн

Вдруге пробне ЗНО учасники складали не на пунктах, а вдома.

Про це розповіла Суспільному завідувачка лабораторії ЗНО в області Ліна Бутенко.

Пів тисячі учасників прийшли на пункти тестувань за тестовими зошитами, але це не було обов’язковою умовою, зазначила вона.

У 20-й школі мали складати пробне тестування з англійської мови. Учасник пробного ЗНО Дмитро Раковчук отримав тестовий зошит і бланки відповідей, каже, не дуже полюбляє онлайн. “У зошиті можна побачити ті самі картинки, пощупати , більше прочитати, в онлайн не дуже мені зручно”.

Учасниця пробного тестування Алла Пунько не пішла до пункту за тестовим зошитом з англійської. Завантажила його вдома. Тестовий зошит і два бланки завантажилися з першого разу. “Виниклаи певні труднощі із аудіюванням із англійської мови, саме заради нього я йшла на пробне ЗНО. Добре, що в інтернеті є аудіювання і можна потренуватися”.

Результати пробних тестувань в електронних кабінетах учасників будуть відомі до 23 червня.

Нагадаємо, 12 червня через зростання кількості хворих на коронавірус в країні Уряд скасував проведення ЗНО в закладах освіти.

Міністерство фінансів розробило механізм повернення грошей за пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке не відбулось у пунктах тестування у звʼязку з карантином. Учасники з Кіровоградської області за участь у пробному тестування платили 138 гривень за кожен навчальний предмет.

Додати коментар