fbpx

У Кропивницькому відбудеться турнір по Dota 2 з призовим фондом

У Кропивницькому пройде турнір по відомій онлайн-грі Dota 2. Гравці будуть змагатися за призовий фонд у 2000 грн.

Як повідомив сайту Ozone організатор турніру Павло Пташко, Dota 2 tournament 5×5 – “The Gift of Nature” це вже третій масштабний турнір у Кропивницькому.

“Продовжуємо розвивати кіберспорт у нашому місті, оскільки у всьому світі кіберспорт зараз – як футбол у 20 столітті. Весь світ вже в цьому русі, влаштовуються пабстомпи – місця для людей, які дивляться кіберспортивні турніри, щось подібне до барів з футболом. У нашому місті встигати за новинками кіберспорту досить важко, тому пропонуємо таку платформу для спілкування. Щотижня проводимо ігрові сходки, турніри, конкурси, кіберспортивні зустрічі, навіть відкриваємо онлайн-магазин. Поки що працюємо в Dota 2, але у найближчому майбутньому плануємо відкривати нові дисципліни”, – розповідає один із організаторів платформи Павло Пташко.

На даний момент відкрита реєстрація для команд, вона завершиться 7-8 травня. Ігри розпочнуться з 12 травня і закінчаться фіналом 20 цього ж місяця. Офіційна група кіберплатформи Cyber BattleArena.

Гравців та глядачів чекає трохи більше тижня Кропивницької доти в кращому її прояві. На турнірі буде працювати дві онлайн трансляції, група суддів, аналітик та статист.

Додати коментар