fbpx

У Кропивницькому триває службове розслідування щодо судді Ткаченко, яка закрила справу проти Галагана

У Кропивницбкому триває службове розслідування щодо судді Людмили Ткаченко, яка закрила провадження у справі судді Олексія Галагана за відсутністю ознак складу правопорушення.

Олексій Галаган був звинувачений у вчиненні непокори патрульним і керуванням авто напідпитку.

Прес-служба прокуратори області повідомляє – остаточні результати проведення службового розслідування до прокуратури області не надходили.

Службове розслідування, що проведене Управлінням патрульної поліції в місті Кіровограді, є необґрунтованим, однобічним та таким, що не відповідає основним принципам та меті проведення таких розслідувань, а саме встановлення причин і умов подій, що стали підставою для призначення службового розслідування, ступеня вини особи, якою вчинено дисциплінарний проступок, а також з’ясування інших обставин, які визначенні чинним законодавством. Тож, було прийнято рішення про необхідність проведення повторного, всебічного, об’єктивного та якісного службового розслідування. Про що, 9 листопада поточного року прокурором Кіровоградської області Анатолієм Коваленком до Хатії Деканоїдзе скеровано відповідні процесуальні документи. Повторне службове розслідування до цього часу триває.

Leave a Reply