fbpx

У Кропивницькому суд зупиняє роботу через брак фінансування

Кіровський районний суд м. Кіровограда не може працювати через відсутність матеріального забезпечення.

Про це йдеться у повідомленні голови Кіровського районного суду м. Кіровограда Романа Петрова щодо відсутності забезпечення діяльності суду, повідомляє «Закон і Бізнес».

Зазначається, що у Кіровському районному суді м. Кіровограда склалася вкрай критична ситуація у зв’язку з відсутністю фінансування забезпечення діяльності суду з боку держави.

“Суд не забезпечений папером, поштовими конвертами, CD та DVD дисками, не здійснюється заправка картриджів для принтерів і копіювальних машин. Судді та працівники суду позбавлені можливості виготовляти та видавати судові документи (рішення, вироки, ухвали, постанови, судові накази, виконавчі листи та ін.)”, — йдеться в повідомленні.

Р.Петров зазначив, що частина суддів придбала папір та здійснила заправку картриджів для принтерів за власні кошти.

Також службовий автомобіль не в змозі здійснювати доставку поштової кореспонденції між установами, в тому числі доставляти матеріали судових справ до суду апеляційної інстанції, оскільки його ремонт та заправка пальним не здійснюється.

Крім того, в суді не здійснюються будь-які дезінфікуючі заходи, необхідність в яких викликана розповсюдженням коронавірусної хвороби.

Враховуючи викладене, Кіровський районний суд м. Кіровограда не в змозі здійснювати правосуддя.

Додати коментар