fbpx

У Кропивницькому стартувала агропромислова виставка AGROEXPO-2020

У Кропивницькому сьогодні, 30 вересня, стартувала Міжнародна агропромислова виставка “AGROEXPO-2020”. На урочисте відкриття завітав Міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Про це інформує Озон.

Екскурсію виставковою площею для міністра традиційно провів один з організаторів виставки, голова Ради асоціації “УкрАгроМаш” Павло Штутман.

Цього року, окрім карантину, складнощів додала несприятлива погода. Втім, у агропромисловій виставці взяли участь близько 500 компаній.

Міністр Ігор Петрашко відмітив, що виставка йому сподобалася і користуючись нагодую, разом з новим очільником Кіровоградської облдержадміністрації Андрієм Назаренком, обговорили важливі питання для аграріїв.

Окрім презентації техніки на AgroExpo триває фестиваль вуличної їжі “Єлисавет Смак Fest”, а також розпочав свою роботу “Покровський Ярмарок”, на якому представлені різноманітні товари, а для гостів ярмарки влаштували святкову програму.

Загалом виставка буде тривати до 3 жовтня. Тож нехай погода не стане вам на заваді відвідати одну з найбільших в країні аграрну виставку.

Додати коментар