fbpx

У Кропивницькому розпочалася підготовка до оновленого театрального фестивалю “Вересневі самоцвіти”

У Кропивницькому готуються до святкування 50-го Всеукраїнського театрального фестивалю “Вересневі самоцвіти”, який цьогоріч проведуть під гаслом “Координати незмінні. Сенси нові”.

Як інформує Озон, про це сьогодні під час пресконференції повідомила заступник голови Кіровоградської ОДА Тетна Волинець.

За словами організаторів, цьогорічні “Вересневі самоцвіти” мають пройти в новому форматі і з оновленою назвою #VERESFEST.

Концептуально проведення фестивалю буде базуватися на трьох ключових відмінностях.

  • Уперше у фестивалі з прем’єрами візьмуть участь 16 відомих театральних колективів.
  • У рамках фестивалю будуть представлені різні види мистецтва. Йдеться про концертні програми, виступи аматорських театральних та хорових колективів області, круглі столи, творчі зустрічі, майстер-класи, флешмоби, книжкові виставки, виставки майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, театралізовані екскурсії, Всеукраїнський пленер художників та інші. Будуть задіяні всі мистецькі майданчики області.
  • “Вересневі самоцвіти” матимуть офіційний сайт і брендову продукцію.

З повною програмою фестивалю та переліком художніх колективів невдовзі можна буде ознайомитись на сайті фестивалю veresfest.com.ua.

Як відзначив головний режисер фестивалю Сергій Компанієць, VERESFET буде тривати з 23 по 27 вересня.

“Ми хочемо залучити якомога більше людей як з нашою області так і з усієї України. Хоча за 50-річну історію “Вересневі самоцвіти” і потребували ребрендингу, але ми маємо на меті зберегти аутентичність цього свята і доповнити нинішньою культурою”, – відмітив Сергій Компанієць.

За словами пана Сергія програма фестивалю дуже щільно розписана, щоб кожен зміг насолодитися мистецтвом. Зокрема біля театрів планують встановлювати великі екрани з онлайн трансляцією вистав, які будуть проходити в день фестивалю. Також онлайн-трансляції будуть розміщенні і на сайті фестивалю для тих хто не зможе відвідати свято.

Загалом на проведення фестивалю виділено 1 млн. 415 тис. грн.

Очільниця департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА Людмила Тищенко також зауважила, що зараз йде активна співпраця з організаціями в Торонто та Америці. Також йдуть перемовини зі спонсорами фестивалю. На “Вересневих самоцвітах” планують активно розповсюджувати брендовану та сувенірну продукцію.

В програмі фестивалю всі дійства, в основному, будуть відбуватися в центрі міста Кропивницького, але частина програми розрахована і на “Хутір Надія”. За словами Людмили Тищенко, до початку фестивалю планується оновити “Хутір Надія”, але капітального ремонту поки не передбачено.

Заступник голови ОДА Тетяна Волинець також додала, що у зв’язку з прогнозованим великим потоком туристів зараз активно бронюються номера в готелях міста для розміщення як артистів так і гостів міста, які прибудуть по путівкам через туристичні агенства.

Додати коментар