fbpx

У Кропивницькому прoйшoв благoдійний кoнцерт-ярмарoк на підтримку вoїнів АТO (ФOТO)

Вчора, 21 грудня, в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва, пройшов благодійний концерт-ярмарок “Музичний оберіг-захисникам”, на підтримку бійців, які воюють на Сході України.

Захід відбувся в рамках благодійної новорічної акції “Привітаймо воїнів разом”, яка триває у бібліотеці з 5 по 25 грудня.

В концерті взяли участь чудові музиканти та танцюристи – Сергій Компот Копотієнко, В’ячеслав Маринич, клуб спортивного бального танцю “Діамант”, Андрій Енді Денисенко, січова чата “Лісові Чортики”. В рамках заходу було організовано благодійний розпродаж картин і поробок майстрів обласного центру та патріотичні майстер-класи.

До благодійної акції долучилися священнослужителі Благовіщенського храму, які теж внесли свою частину допомоги військовослужбовцям.

По закінченню концертної програми гостей заходу гостей пригощали чаєм та смаколиками. Під час чаювання артисти влаштували імпровізований концерт, чим продовжували створювати святкову атмосферу.

Акція триває до 25 грудня, тож всі небайдужі мають можливість долучитися коштами, солодощами, ліками та продуктами.

Захід відбувся за ініціативи УДЮТ “Січ”, спільно з громадською ініціативою “Армія СОС”, за підтримки Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА.

Leave a Reply