fbpx

У Кропивницькому почав діяти клуб «Успішна жінка»

Жінка – не тільки берегиня роду, а й успішний працівник, підприємець, учитель, правоохоронець та рятувальник. Саме під таким гаслом напередодні Міжнародного жіночого дня у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості розпочав свою роботу клуб «Успішна жінка» для безробітних жінок.

Відкрила перше засідання клубу провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алла Красіон, яка розповіла про мету створення клубу і формат його роботи. Основним завданням, яке ставлять перед собою фахівці центру зайнятості, щодо роботи клубу є сприяння особистісному зростанню та розвитку психологічних якостей успішної жінки. На першому засіданні клубу були обговорені теми занять наступних зустрічей, а саме:

• роль професії у житті жінки та її вплив на самооцінку й самоствердження;
• методи самопрезентації, розвиток комунікабельності і підвищення впевненості в собі;
• психологічні прийоми підвищення ефективності співбесіди;
• розвиток навичок подолання конфліктних ситуацій.

На наступні засідання запрошені соціальні партнери – представники ГО «Психологічного розвітку «Solomon», Обласного жіночого інформаційного центру таКЗ «Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини».

З клубом «Успішної жінки» всі бажання можна втілити в реальність, головне – чітко знати, чого хочеш та впевнено йти до своєї мети.

Додати коментар