fbpx

У кропивницькому планують збільшити фінансову підтримку ОСББ

Сьогодні, 19 січня, темою «Стратегічного діалогу» стала перспектива реалізації у 2021 році програми «Затишне місто». Його учасниками стали заступник міського голови Олександр  Вергун і начальник головного управління ЖКГ міської ради Тетяна Савченко, які представляли очільнику міста ключові акценти програми.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

За інформацією очільниці головного управління, на капітальні ремонти під’їздів багатоповерхівок цього року з міського бюджету буде використано один мільйон гривень. Крім того, у 2021-му на два мільйона гривень зросте сума співфінансування капітальних ремонтів будинків ОСББ. Торік на фінансову підтримку об’єднань власників житла виділили чотири мільйони, у поточному планується використати  шість мільйонів гривень.

Значна сума – п’ять мільйонів гривень, закладені у міському бюджеті на ремонти покрівель житлових будинків, ще п’ять – на капітальний ремонт внутрішньодворових доріг.

– Великою проблемою для міста стає завершення терміну експлуатації  відразу у 181 ліфта міських багатоповерхівок, – відзначила Тетяна Савченко. – Тому нас у цьому році чекає велика і системна робота з їх капітального ремонту. На виконання цих заходів ми передбачили 14, 9 мільйонів гривень.

Продовжиться активна реалізація у Кропивницькому програми «Світле місто». На її втілення запланували три мільйони гривень. Ще 600 тисяч гривень будуть використані у поточному на облаштування зупинок громадського транспорту.

– 500 тисяч гривень ми плануємо вкласти в розробку схеми теплопостачання міста, – повідомила Тетяна Савченко, – це надзвичайно важлива робота на сьогодні.

Понад 40 мільйонів гривень у кошторисі програми заплановано на капітальний ремонт вулиць, 5 мільйонів – на капітальне відновлення міських тротуарів. У планах ГУ ЖКГ виготовлення проєктно – кошторисної документації на капітальний ремонт автодорожнього мосту по вулиці Київській.

У свою чергу, Андрій Райкович, ознайомившись із презентацією програми, звернув увагу посадовців на важливість організації високотехнологічної транспортної розв’язки на Салганних пісках, де буде розміщена сучасна багатопрофільна міська лікарня, тому чекає від головного управління ЖКГ відповідних пропозицій.

– Ви добре знаєте, що в колишній МСЧ-19 ми облаштовуємо нашу міську лікарню. Там є всі умови для того, щоб створити комфортні умови медикам для роботи, а пацієнтам – для лікування, – наголосив міський голова. – Я чекаю від вас пропозицій щодо організації там транспортної розв’язки, щоб містянам було зручно туди добиратися, як на власному транспорті, так і на комунальному. Це дуже важливе завдання.

Додати коментар