fbpx

У Кропивницькому планують підвищити вартість проїзду у громадському транспорті

У Кропивницькому планують підняти вартість проїзду. У міській раді вже чекають на пропозиції нових розрахунків вартості проїзду від транспортних підприємств міста.

Як повідомила пресслужба міської ради, до заступника міського голови Олександра Вергуна, з відповідним проханням переглянути вартість проїзду, звернулися місцеві перевізники – керівники приватних підприємств.

За словами перевізників, через коронавірус, пасажирські перевезення втрачають свою прибутковість. Обмеження на перевезення пасажирів не дають змоги отримати запланований дохід. Це, у свою чергу, призводить до заборгованості у виплаті зарплатні водіям та сплати податків.

З урахуванням тяжкої економічної ситуації, яка складається на підприємствах та підвищення мінімальної заробітної плати у 2021 році перевізники звертаються до міської ради з проханням підвищити ціну на проїзд у громадському транспорті.

Заступник міського голови підтримує перевізників у цьому питанні.

“Аналогічна ситуація склалася і в комунальному підприємстві “Електротранс”, яке працює зі стовідсотковим випуском транспортних засобів у період пандемії та зазнає збитків через обмеження кількості пасажирів місцями для сидіння. Тому необхідною умовою забезпечення повноцінного функціонування міського пасажирського транспорту є підвищення вартості проїзду. Це об’єктивний процес”, – зауважив Олександр Вергун.

Найближчим часом управління розвитку транспорту та зв’язку має розглянути пропозиції транспортників по новим тарифам на проїзд.

Додати коментар