fbpx

У Кропивницькому перевірили перевізників на дотримання правил дезінфекції пасажирського транспорту

Сьогодні, 26 травня, спеціалісти управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради спільно з представниками Укртрансбезпеки в Кіровоградській області здійснили рейдову перевірку підприємств, що здійснюють пасажирські перевезення у Кропивницькому, щодо належного дотримання відповідних санітарних норм та виконання протиепідемічних заходів, відповідно до доручення міської комісії техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це сайту Озон повідомила прес-служба міської ради міста Кропивницького.

Зокрема, рейдова бригада  перевірила наявність миючих та дезінфікуючих засобів для вологого прибирання транспортного засобу, місць для сидіння, поручнів, забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту та наявності інформації про заходи профілактики коронавірусної хвороби COVID-19.

Члени комісії звернули увагу водіїв на обов’язкові до виконання норми перевезення пасажирів. На період запровадження карантину в міському електричному та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, перевезення пасажирів здійснюється виключно в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах.

За результатами проведеної перевірки, встановлено, що всі  підприємства-перевізники забезпечені дезінфікуючими засобами та здійснюють усі необхідні заходи з дезінфекції транспортних засобів.

Додати коментар