fbpx

У Кропивницькому організували табір для особливих дітей

У Кропивницькому вперше організували зимовий табір для особливих дітей. Зо два десятка діток разом із мамами майже тиждень малюватимуть, майструватимуть, та головне набиратимуться позитивних емоцій.

Посмішки, оплески та пісні. Так починають свій день у таборі особливі дітки.

У програмі: майстер-класи, спілкування, співи, екскурсії цікавинками Кропивницького та смачні сніданок з обідом.

Мама восьмирічного Тимофія у таборі поруч із сином. Розповідає хлопчик від народження має тяжкий діагноз амблеопія. Проте це не заважає ані мамі, ані сину жити повноцінним життям.

“Наша мета тут розвинути здібності цих діток особливих вони такі ж самі, як і всі інші, то що вони по здоров’ю не такі як всі, але їх не відрізняє в духовному плані і моральному від інших діток”, – сказала Христина Ковалева, мама Тимофія.

У таборі майже два десятки діточок. Усі з тяжкими діагнозами аутизмом та важкими формами ДЦП. Працює табір на базі обласної бібліотеки імені Чижевського. Вирішити фінансові питання допомогли благодійники. А майже всі заняття з малечею проводять мами.

“Ці дітки, вони знаходяться вдома, на домашньому навчанні, і щоб якось їх підняти, ми зробили цей табір завдяки нашій дружній команді. Є ізюминка цього табору, волонтерами є мами особливих дітей”, – сказала Людмила Шукрута, голова громадської організації “Серце матері”.

Працюватиме цей табір щодня до Нового Року.

Додати коментар