fbpx

У Кропивницькому оголошується конкурс на міську літературну премію імені Арсенія Тарковського

Із 13 квітня по 13 травня 2020 року оголошується прийом творів на здобуття літературної премії імені Арсенія Тарковського.

Про це повідомила прес-служба міської ради міста Кропивницького, інформує Озон.

Премія встановлена Міською радою міста Кропивницького. Відзнака присуджується за високохудожні твори в жанрах поезії, прози, які утверджують гуманістичні цінності, сприяють розвитку демократії в суспільстві, збагачують знаннями про минуле та сьогодення нашого міста, створюють позитивний імідж, популяризують місто в Україні та за його межами.

Премія встановлюється в трьох номінаціях:

  • поезія;
  • проза;
  • література для дітей.

Учасники конкурсу мають право представити свої твори під псевдонімом. Проте в заявці на участь необхідно обов’язково вказати своє реальне ім’я та прізвище.

Для участі в конкурсі на здобуття премії подається:

– заявка-подання в якій зазначається назва твору, термін його виконання, ім’я по батькові автора (авторів);

– обґрунтування висунення на премію, рецензії та, за наявності, відгуки в ЗМІ;

– примірник твору в електронному та друкованому вигляді;

– протоколи розширеного засідання установи культурно-мистецького спрямування;

– копія документа, що посвідчує особу претендента.

У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним в положенні, а також якщо їх буде подано після закінчення встановленого терміну, такі документи розгляду не підлягають та повертаються на запит претендента на здобуття  премії.

Конкурсні матеріали приймаються управлінням культури і туризму Міської ради міста Кропивницького за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького.

Контактні дані: тел. (0522) 35-83-66 kultura@krmr.gov.ua

Даценко Надія Яківна

Положення про премію імені Арсенія Тарковського можна переглянути за посиланням: http://kr-rada.gov.ua/site/uploads/files/Vyconavchi%20organy/Viddil_cultury_tyrizmy/tarkovskogo-polozh.pdf

Додати коментар