fbpx

У Кропивницькому можуть закрити онкологічне відділення через брак фінансування

Обласному клінічному онкологічному центру необхідно нове обладнання для якісного надання послуг. Інакше заклад буде змушений закрити декілька відділень, що також призведе до скорочення працівників.

Як інформує Озон, про це розповів керівник закладу Костянтин Яриніч.

“Одним із основних методів лікування онкохворих пацієнтів, ми використовуємо променеву терапію. Що важливо, її можна застосовувати практично при будь-якій стадії, як компонент комбінованого, самостійного, комплексного, паліативного лікування. При певних локалізаціях і стадіях променева терапія може бути альтернативою хірургічному лікуванню”, – говорить Костянтин Яриніч.

Для лікування в Обласному клінічному онкологічному центрі використовується 2 апарати 1978 та 1991 року випуску. Очевидно, що обладнання застаріле, що відображається на якості надання послуг.

“Без наявності нової техніки ми не зможемо надати компетентну онкологічну допомогу, тому пацієнтам доведеться звертатися в інші онкологічні установи України”, – додає керівник закладу.

Від закладу вже направлено звернення до голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка з проханням виділити кошти з обласного бюджету на закупку нового обладнання Терабалт.

Leave a Reply