fbpx

У Кропивницькому можуть відключити теплопостачання

НАК “Нафтогаз-Україна” може припинити постачання газу для Кропивницького КП “Теплоенергетик” через борги та не підписані документи.

Андрій ПетровськийПро це повідомив директор департаменту обліку природного газу ВАТ “Кіровоградгаз” Андрій Петровський під час екстреного засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

КП “Теплоенергетик” не підписали вчасно договори на поставку газу та не узгодили ліміти. Андрій Петровський повідомив, що ВАТ “Кіровоградгаз” неодноразово попереджав підприємство та місцеві органи самоврядування про наслідки затягування з процедурою підписання відповідних документів, але результатів не було.

“Інформували СБУ, прокуратуру, міську раду про не допущення даної ситуації. Але на превеликий жаль зі сторони підприємства і зі сторони органів місцевого самоврядування, міської ради рішення не було прийнято”, – відмітив  Андрій Петровський.

У свою чергу директор КП “Теплоенергетик” Тетяна Соколенко повідомила, що зі сторони підприємства було зроблено все необхідне для підписання відповідних документів на постачання газу. Але у зв’язку з накопиченими в минулому році боргами всі гроші підприємства автоматично направляються на їх погашення, що призводить до нових боргів. Таке замкнуте коло і псує відношення між монополістом НАК “Нафтогаз-Україна”.

Спецкомісія міськради прийняла рішення заборонити ВАТ “Кіровоградгаз” припиняти подачу природнього газу для КП “Теплоенергетик”. Але Андрій Петровський зазначив, що це лише тимчасова міра оскільки вирішити питання з підписанням договорів і лімітів все одно потрібно в найкоротші час. Інакше НАК “Нафтогаз-Україна” припинить подачу газу для КП “Теплоенергетик”.

Напишіть відгук