fbpx

У Кропивницькому містян запрошують на контрактну службу

Сьогодні на театральній площі у Кропивницькому військовий комісаріат провів акцію з метою залучення бажаючих підписати контракт на військову службу.

Як передає кореспондент сайту Ozone, на площі був розміщений інформаційний намет, а також грав духовий оркестр відомого третього полку спеціального призначення.

“Ми хочемо показати людям, що військова служба за контрактом це є альтернатива будь-якого працевлаштування, а також стабільність, якої нажаль немає в будь-якій фінансовій установі чи підприємстві окрім армії”, – повідомив старший офіцер відділу комплектування та призову обласного військкомату Дмитро Рій.

Таку акцію планують проводить орієнтовно раз у тиждень. За словами відповідального за призов на контрактну службу, у контракту є свої переваги:

  • безкоштовне медичне обслуговування;
  • виділення коштів на придбання житла;
  • грошове забезпечення у 3-4 рази більше ніж середня зарплатня по місту.

За словами Дмитра Рія, зараз обласний військкомат комплектує лише бойові підрозділи. Тобто люди, котрі приймуть рішення пов’язати своє життя зі Збройними Силами України, будуть виконувати лише бойові завдання в зоні проведення АТО. За один день проведення такої акції, в середньому близько 30 людей виявляють бажання підписати контракт.

На військову службу можуть піти всі бажаючі віком від 18 до 60 років (чоловіки) і від 18 до 50 (жінки).

This slideshow requires JavaScript.

Додати коментар