fbpx

У Кропивницькому із 25 січня розпочинається приписка громадян 2004 року народження до призовної дільниці

Кропивницький міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки повідомляє, що на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 25 січня по 31 березня 2021 року оголошується приписка до призовної дільниці міста Кропивницький громадян 2004 року народження.

Про це повідомила пресслужба Кропивницької міської ради.

Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня 2004 року включно, які постійно або тимчасово проживають на території міста Кропивницький, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Кропивницький вулиця Віктора Чміленка, 47 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою з 01 по 31 березня 2021 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до Кропивницького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Додати коментар