fbpx

У Кіровоградській області відкриті вакансії для агрономів

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині є вакансії для агрономів.

Про це сайту Озон повідомила прес-служба Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Так, у Кропивницькому 2 агрономи для проведення аналізу фітосанітарного стану рослин та продукції рослинного походження потрібні у державній установі, що спеціалізується на регулюванні та сприянні ефективному веденню економічної діяльності. Своїм фахівцям у організації пропонують заробітну плату у розмірі 5 244 та 5 454 грн, а також повний соціальний пакет.

Крім того, потребує агронома-овочівника, який здійснюватиме організаційно-технологічне керівництво в галузі рослинництва, одне з ТОВ, що спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, а також овочів, фруктів, ягід та ін. Своєму працівникові підприємство готове платити 8000 грн на місяць та відшкодовувати витрати на транспорт.

Потрібні 2 агрономи й Кіровоградській філії державного підприємства, що є закладом системи сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу, сільськогосподарських культур, лісових, квітково-декоративних та лікарських рослин. Підприємство знаходиться на Долинщині і пропонує своїм фахівцям по 6000 грн.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Leave a Reply