fbpx

У Кіровоградській області на 52 об’єктах автомобільних доріг завершено капітальні та поточні середні ремонти

Станом на 30 жовтня у рамках Програми Президента “Велике будівництво” на 52 об’єктах Кіровоградщини завершено капітальні та поточні середні ремонти.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА, передає Озон.

У Новгородківському районі підрядна організація ТОВ «МОСТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» завершила капітальний ремонт мосту, розташованого на ділянці км 10+900 автомобільної дороги загального користування місцевого значення О121101 Новгородка-Інгуло-Кам’янка, майже на тиждень раніше запланованого терміну.

Після улаштування фундаментів та відкрилків на об’єкті мостобудівники змонтували збірну металеву гофровану конструкцію, розміри якої відрізняють цей міст з-поміж інших, капітальний ремонт яких триває на Кіровоградщині.

Загальна протяжність заасфальтованого мостового полотна автопроїзду разом із підходами до мосту становить 400 погонних метрів.

По всій протяжності мосту улаштовано прикрайкові лотки водовідведення із важкого бетону, колесовідбійники, змонтовано перильну та бар’єрну огорожі.

Встановлено також усі необхідні дорожні знаки, улаштовано два типи розмітки вздовж проїжджої частини мосту разом із підходами до нього. Згідно договору ремонт обійшовся у понад 20 млн. грн.

В Олександрійському районі тривають монтажно-будівельні роботи із капітального ремонту мосту, який розташовано на ділянці км 2+531 автомобільної дороги загального користування місцевого значення С121631 Головківка-вихід на а/д Т-12-15- Піщаний Брід.

Підрядна організація ДП «Будівельник 2012» ТОВ «АЛЬМАНАХ 2000» виконала 90% робіт від загального обсягу. Мостобудівники підсилили міцність мостових опор, улаштували збірно-монолітну залізобетонну прогонову будову, проклали захисний шар гідроізоляції мостового полотна.

Вже змонтовано пішохідні залізобетонні сходи та монолітні тротуари вздовж мосту, встановлено бортовий камень та прикрайкові лотки водовідведення, улаштовано дві водоочисні споруди з обох боків мосту.

Наразі тривають підготовчі роботи до асфальтування полотна автопроїзду. Ціна ремонту за договором складає 10 млн. 682 тис. грн.

У місті Кропивницькому ТОВ «МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112» виконав 45 % від загального обсягу робіт із капітального ремонту мосту по вулиці Кропивницького. Наразі мостобудівники завершили монтажні роботи із армування плити прогонової будови та стали до бетонування мостового полотна. Далі проєктом передбачено виконання робіт з гідроізоляції.

ТОВ «ГАЛАКТИКА» працює із поточного середнього ремонту одразу на трьох об’єктах:

  • у Голованівському районі на п’ятикілометровій ділянці км 0+800 – км 5+800 автомобільної дороги загального користування місцевого значення О120405 Межиричка-Троянка-Журавлинка (на межі району) тривають роботи із улаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття із дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші; договірна ціна ремонту становить 14 млн. 475 тис.грн.
  • у Новоархангельському районі завершується поточний середній ремонт на ділянці км 1+133-км 4+133місцевої автодороги О121206 Ст.Корсунка-Свердликове-Левківка-Підвисоке та на ділянці км 0+000-км 1+400 місцевої автодороги С121222 Тимофіївка-вихід на а/д М-12 з під’їздом до автодороги Т-12-06.

Обсяг виконаних робіт на об’єктах складає 95% та 97% відповідно. Підряднику залишається встановити дорожні знаки та інформативні вказівники, передбачені проєктами, та змонтувати бар’єрну огорожу.

Загальна протяжність відновлених та побудованих місцевих автодоріг на Кіровоградщині у рамках Програми Президента України «Велике будівництво» вже сягає позначки у понад 90 км.

Додати коментар