fbpx

У Кіровоградській області цілодобово чергує дві екстрені бригади на випадок поширення коронавірусу

У Кіровоградській області на випадок ускладнення епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції, цілодобово чергують дві спеціалізовані бригади екстреної медичної допомоги для перевезення хворих. Члени виїзних бригад забезпечені всіма необхідними засобами індивідуального захисту.

Про це повідомив на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій керівник Департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко, інформує Озон.

“Наразі в області не зареєстровано жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірусну інфекцію. З метою мінімізації ризиків поширення хвороби з 9 березня по 1 квітня обмежено проведення масових заходів”, – відзначив голова ОДА Андрій Балонь.

Відповідне розпорядження очільник Кіровоградщини підписав у п’ятницю, 6 березня.

Відзначимо: госпітальними базами, які готові приймати хворих, є Кіровоградська обласна лікарня та Центральна міська лікарня в Кропивницькому. Усього в медзакладах функціонують 557 інфекційних ліжок. У разі поширення епідемії всі лікарні мають чіткі алгоритми дій щодо перепрофілізації відділень для надання необхідної допомоги.

Додати коментар