fbpx

У безробітних кропивничан є можливість безкоштовно вивчитися на оператора котельні

Центри професійно-технічної освіти ДСЗ запрошують на навчання за професією «Оператор котельні»

Оператор котельні – професія широко розповсюджена та затребувана при експлуатації опалювальних систем.

Такі фахівці користуються величезним попитом на ринку праці. Ймовірність працевлаштування за професією оператор котельні досить висока. У переважній більшості ці фахівці без особливих ускладнень знаходять роботу на будівництві, житлово-експлуатаційних конторах, а також на кожному великому підприємстві та в установі.

10 червня поточного року, на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Оператор котельні». Курс навчання триватиме 3,5 місяці.
Освіту за цією спеціальністю можна отримати також на базі Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання розпочнеться 13 червня поточного року, курс навчання триватиме 4 місяці.  

Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безробітним пройти навчання за професією «Оператор котельні». Навчання розпочнеться 18 червня поточного року, курс навчання триватиме 4,5 місяців.

З 21 червня поточного року, на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Оператор котельні». Курс навчання триватиме 4 місяці.

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.

Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Додати коментар