fbpx

Тривожну кнопку встановили у Кропивницькі тролейбуси, на черзі камери

У Кропивницькому продемонстрували роботу тривожних кнопок встановлених у тролейбусах.

Як повідомляє кореспондент сайту OZONE міський голова особисто був присутній на демонстрації та проїхався у тролейбусі разом з мешканцями міста та журналістами.

Зі слів Андрія Райковича, кнопки були встановлені у рамках програми “Безпечне місто” розробленої до 2018 року. Ця програма передбачає також встановлення відеокамер, які допоможуть розкривати злочини.

“На тролейбусах будуть також встановлені камери, які будуть виконувати функцію пересувних постів спостереження. Це дасть змогу зменшити кількість злочинів і в разі їх виникнення буде можливість оперативно їх розкривати”, – зазначив Андрій Райкович.

Щоб перевірити тривожну кнопку у дії, була змодельована відповідна ситуація за умовами якої водій тролейбуса став свідком злочину. За сценарієм на вулиці Юрія Краснокутського водій тролейбуса помітив на автобусній зупинці, як чоловік вкрав жіночу сумку. Водій натискає кнопку і продовжує рух. В цей момент на диспетчерский пульт приходить сигнал тривоги з координатами тролейбуса. Через лічені хвилини тролейбус перехоплює група швидкого реагування, отримує інформацію стосовно причин виклику та відправляється на пошуки злочинця.

Окрім тролейбусів, такі пристрої будуть і в 20 автобусах, які міська влада планує закупити найближчим часом.

This slideshow requires JavaScript.

Додати коментар