fbpx

Студентка з Кропивницького отримала польський диплом по Skype (ВІДЕО)

Студентка Центральноукраїнського національного технічного університету отримала подвійний диплом – польський та український.

Як повідомляє кореспондент сайту Ozone, Юлія Булава захищала магістерську дипломну роботу за спеціальністю облік та аудит.

Захист відбувався у стінах рідного ЦНТУ та у присутності своїх викладачів, а польські викладачі мали змогу поставити запитання щодо дипломної роботи за допомогою відео-зв’язку “Skype”.

“Завдяки програмі подвійного диплому, студенти можуть сплатити майже в 2,5 рази менше, а ніж якби вони виїхали просто на навчання до Польщі. З іншого боку наявність одночасно і українського і польського диплому відкриває нові можливості для працевлаштування в обох країнах”, – повідомила науковий керівник, завідувач кафедри аудиту та оподаткування Наталія Шалімова.

Як відмітила сама Юлія, при бажанні, навчатися у другій країні не складно. Студентка вивчила мову і постійно практикувалася в її удосконалені.

“Я навчалася в Польщі через семестр. Тобто навчання проходило один рік в Україні, а інший в Польщі. Викладачі з розумінням ставляться до студентів-іноземців, а тому складнощів в освоєні матеріалу не виникало”, – говорить Юлія.

Захист диплому відбувався як на польській так і на українській мові. Проте дівчина на відмінно захистили диплом. Викладачі сподіваються, що охочих отримати подвійний диплом стане значно більше.

Додати коментар