fbpx

Кропивницькі школярі змагалися та навчалися кібербезпеці

Колегіум у Кропивницькому став центром проведення популярної серед школярів гри по кібербезпеці «Save online 2017». Цьогоріч вона була присвячена безпеці користування Інтернет – мережею.

Про це сайту OZONE повідомила прес-служба Кіровоградської міської ради.

У змаганнях спробували свої сили вісім шкільних команд із Кропивницького, Добронадіївська школа Олександрійського району та Скандинавський колегіум з Києва. Кожна команда мала виконати завдання на 10 локаціях і заробити при цьому якнайбільше балів.

– Сьогодні тема безпеки в інтернеті є надзвичайно актуальною. Вона на часі, бо у світі в наявності велика кількість потенційних загроз – це кібер-боулінг, шахрайство, фінансова небезпека, збереження конфіденційності та інші, – відзначила під час відкриття гри директор колегіуму Олена Максимова. – Наше завдання навчити користувачів зі шкільних років протистояти таким загрозам. Команди, які беруть участь в турнірі складаються із учнів 8-11 класів. Переконана, вони отримають багато корисної інформації щодо небезпек в Інтернет – просторі. А крім того, такі змагання є добра нагода для спілкування дівчат та хлопців зі своїми ровесниками з інших навчальних закладів.

Яскравим фіналом цікавої гри стало свято танцю – танцювальний марафон, а всі переможці отримали заслужені призи та нагороди.

Додати коментар