fbpx

Щоб прибрати Кропивницький до міста завітали еко-волонтери із Всеукраїнської організації

Сьогодні до Кропивницького завітали волонтери з громадської організації “Let`s do it Ukraine”, щоб прибрати парк Космонавтів.

Як повідомила сайту Ozone, президент громадської організації Юлія Мархель, сьогодні мало відбутися прибирання з представниками ОДА. Однак через дощ, прибирання відклали. Але команду волонтерів це не зупинило.

Інгул

“Звісно погода підвела, але оскільки ми вже приїхали, то вирішили прибрати попри дощ. Ми дуже дякуємо представникам місцевої влади та  підприємству “Екостайл”, які пішли нам на зустріч та нададуть допомогу по вивозу всього зібраного сміття”, – зазначила Юлія Мархель.

У прибиранні території парку біля річки Інгул також брала участь обласний координатор ГО  “Let`s do it Ukraine” Євгенія Ткаченко. За її словами у парку дуже багато сміття. Крім порожніх пляшок та пакетів, волонтери знаходять досить велику кількість шприців. Тому наступного разу планують взяти кілька волонтерів у спеціальних рукавичках, які будуть збирати ці шприци.

29 квітня о 10:00 відбудеться масштабне прибирання в рамках акції “ЧИСТОFEST“. Всього по місту зареєстровано 10 локацій. Свої пропозиції щодо територій де необхідно прибрати можна внести написавши у спільноту ГО “Let`s do it Ukraine”, або через мобільний додаток.

Також організатори запрошують мешканців міста до Дендропарку на наймасштабніший екологічний фестиваль.

Якщо ви хочете долучитися до прибирання можна зателефонувати на номери:

  • +38 (095) 318 51 29 – Євгенія Ткаченко – координатор ГО “Let`s do it Ukraine” у Кіровоградській області.
  • +38 (050) 966 23 94 – Андрій Гаркуша (прибирання парку Космонавтів).

Щоб прибрати Кропивницький до міста завітали еко-волонтери із Всеукраїнської організації

Додати коментар