fbpx

Шалені пропозиції лізингу авто для підприємств Кіровоградщини

ПриватБанк пропонує підприємцям Кіровоградщини унікальну послугу лізингу автотранспорту з мінімальною відсотковою ставкою. 

Завдяки співпраці ПриватБанка з брендами Toyota, Nissan, Peugeot, Citroën оформлення лізингу автотранспорту стало не лише простим, але й дешевшим! Відтепер будь-які юридичні особи чи фізичні особи-підприємці можуть придбати авто цих виробників  в лізинг від 0,01% річних.

Жоден бізнес сьогодні важко уявити без власної техніки. І малий, і середній бізнес завжди потребують придбання чи то власних автівок, чи спецтехніки. От лише не завжди є вільні кошти, адже бізнес постійно потребує капіталовкладень. ПриватБанк пропонує чудовий вихід – лізинг транспорту та спецтехніки. Це унікальна можливість придбати вітчизняну чи імпортну техніку для бізнесу з мінімальним  пакетом документів, без додаткової застави та під мінімальний відсоток.

«Тепер підприємцю, аби придбати автомобіль в кредит, достатньо взяти рахунок в автосалоні та внести аванс до банку.  Усі інші питання з оформлення угоди бере на себе банк, – говорить Олексій Харін, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку . – Взяти в лізинг можна саме той транспорт, який потрібен малому бізнесу: легкові авто, мікроавтобуси та навіть малотонажний вантажний автотранспорт».

Термін лізингу авто для підприємців становить від 12 до 60 місяців, аванс – від 10% та перший платіж – від 40%. Для отримання попереднього рішення про можливість отримання авто в лізинг у ПриватБанку та за детальною інформацією можна  звернутись до будь-якого відділення ПриватБанку.

Додати коментар