fbpx

Rockstar Games розробили власний Launcher та безкоштовно роздають легендарну GTA San Andreas

Відома у всьому світі своєю серією комп’ютерних ігор Grand Theft Auto компанія Rockstar Games випустила власний магазин ігор Rockstar Games Launcher. У якості бонусу для тих, хто одним із перших встановить нову програму, компанія безкоштовно дарує ліцензовану культову гру 2004 року Grand Theft Auto: San Andreas.

Як інформує сайт Озон, така інформація з’явилися на офіційному сайті Rockstar Games.

Rockstar Games Launcher розроблений для встановлення на PC з операційною системою Windows. Він дозволить швидко і легко керувати вашою колекцією ігор Rockstar. При чому не важливо де ви придбали гру, на диску чи за допомогою інших віртуальних магазинів таких як Steam, вони автоматично відобразяться у новому лаунчері. Звісно в самому Rockstar Games Launcher можна буде придбати гру.

“Rockstar Games Launcher має цілу низку функцій, завдяки яким ви в тому числі отримаєте можливість зберігати в хмарі всі підтримувані ігри, автоматично оновлювати ігри і стежити за новинами про ігри Rockstar”, – йдеться у повідомлені.

Для заохочення встановлення нового лаунчеру Rockstar, на певний період часу, дає можливість безкоштовно встановити легендарну Grand Theft Auto: San Andreas для PC. Гра буде доступна для скачування в Rockstar Games Launcher. Ви зможете назавжди додати її в свою бібліотеку облікового запису Social Club.

Додати коментар